CUMMİNS – ISB 5.9

CUMMİNS – ISB 5.9
CUMMİNS – ISB 5.9

Dizel motor üreticilerinden olan CUMMİNS – ISB 5.9 Türkiye’de de çok aşamalı bir konuma gelmiştir. Ürettiği motorlar sayesinde araçlarının iş gücünü ve kalitesinin arttırmış daha uzun ömürlü olmalarını sağlamıştır. CUMMİNS’in  yenilikçi ve üretimci ilkelerinden dolayı ürettiği birçok CUMMİNS motor modeli vardır. Bunlardan sadece bir tanesi olan CUMMİNS – ISB 5.9, CUMMİNS motorlardan iş gücü yüksek , uzun ömürlü gibi özellikleriyle birçok iş makinesi için avantaj sağlıyor.

CUMMİNS motorlarınızın yedek parça ihtiyaçları için firmamızdan sağlayacağınız tüm CUMMİNS yedek parçalarının firmamızın güvenilirliği ve Kalite Standartları göz önünde bulundurulması dan dolayı satışa sunduğumuz CUMMİNS yedek parçalarında firmamız arkasındadır.

CUMMİNS – ISB 5.9 motorları yedek parçalarında seri numarası veya motor özelliklerini firmamıza belirttiğiniz takdirde uzman ekip kadrosundan oluşturduğumuz satış temsilcilerimiz aracılığıyla motorunuza veya aracınıza en uygun yedek parçaları rahatlıkla tespit edebiliriz. Firmamız ile irtibata geçtiğiniz takdirde ihtiyacınız olan CUMMİNS yedek parçaları sizin için listeler ve bütçemize en uygun yedek parçaları bulmamızı kolaylaştırır.

CUMMİNS – ISB 5.9 Yedek Parçaları
CUMMİNS – ISB 5.9 Yedek Parçaları

Orijinal CUMMİNS yedek parçaların yanı sıra rektifiye parçaları da bulabilirsiniz CUMMİNS – ISB 5.9 motorlarının mazot pompaları, enjektörleri, yakıt sistemleri ve makine yağları gibi temel parçaları da listelenmiş bir şekilde elinizin altında rahatça bulabilirsiniz.

CUMMİNS motorlarınız için aradığınız yedek parça siparişleri ve yedek parçaları hakkında alacağınız bilgilerinin yanı sıra araçlarınızın ve motorlarınızın herhangi bir arızası durumunda ihtiyaç duyacağınız teknik servisler ve yetkili servisler hakkındaki listelere ulaşım şekilleri ile ilgili bilgiler almak için de firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kalite ve satış hakları konusunda hassas bir ekipten kurduğumuz firmamızın olmasından ötürü şunu da belirtmek isteriz ki ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları veya motorları seçerken son derece titiz bir çalışma yapmanızı tavsiye ederiz.

Çünkü alacağımız her yedek parça motorunuzu uyum sağlamalı ve kaba bir tabirle motorunuza yabancılık çekmiyor olmalıdır. Çünkü bu durumlarda motorunuzun arızasını gidermek için aldığımız parçalar eğer orijinal değil veya motorunuza uygun bir parça değil ise motorunuzun iş gücüne azaltabilir ya da aracınıza geri dönülmesi zor bir hasar verebilir Bu durumda size daha büyük maddi kayıplar sağlar.

Bu gibi durumlar yaşamamak için firmamızla irtibata geçerseniz sizin için en uygun parçalara sahip olabilirsiniz.