CUMMİNS  – 6BT 5.9

CUMMİNS 6BT 5.9 YEDEK PARÇALARI
CUMMİNS 6BT 5.9 YEDEK PARÇALARI

Ülkemizden birçok makinada kullanılan  CUMMİNS 6BT 5.9 motor özellikle BMC PRO 935 kamyonlarda kullanılmaktadır. CUMMİNS motorlar boyutu kullanım alanlarına göre Çok kapsamlı ve çok büyük çeşitliliklere sahiptirler. CUMMİNS bünyesinde birçok motor barındırmaktadır. Kalite bakımından güvenilir ve iş gücü yüksek bir markadır. Bu çeşitlilik kalite ve yüksek iş gücü sayesinde çok geniş bir müşteri kitlesine sahiptir.

Türkiye’de ve dünyada üne kavuşmuş olan CUMMİNS bu kadar geniş bir alana yayılmasından dolayı piyasada birçok CUMMİNS motor ve CUMMİNS motor yedek parçaları hakkında ürün ve bilgi dolaşmaktadır. Bunların çoğu yanlış bilgi ve sahte yedek parçalardan oluşmaktadır. CUMMİNS motorlarınızı için en güvenilir orijinal ve uygun fiyatlı yedek parçaları kurumumuzdan ulaşabilirsiniz.

CUMMİNS  - 6BT 5.9 Yedek Parçaları
CUMMİNS  – 6BT 5.9 Yedek Parçaları

CUMMİNS motor modellerinden olan CUMMİNS  – 6BT 5.9 model CUMMİNS motorları için gerekli olan yedek parçalar. Piston, makine yağı, su pompası, yağ pompası, turbo, ana ve kol yatak, silindir kapak, burç, ön ve arka kapak, çeşitli dişliler, keçeler, manilide kompresör, marş motoru gibi birçok CUMMİNS motor yedek parçalarına güvenilir bir şekilde kurumumuzdan ulaşabilirsiniz.

BMC pro 935 motoru CUMMİNS  – 6BT 5.9

CUMMİNS motor modellerinden CUMMİNS  – 6BT 5.9 ve diğer tüm CUMMİNS  motor modelleri için aramış olduğunuz yedek parçalara kurumumuza ait sitelerden online satış veya birebir irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. CUMMİNS yedek parçaları alırken oldukça titiz davranmalı ve iyi araştırmalısınız. Çünkü motorunuz için aldınız parçalar eğer orijinal değilse motorunuzun ömrümü kısaltacak ve kalitesini düşürecektir. Bu gibi unsurları göz önünde bulundurarak aldığınız site veya firmaya dikkat etmeli ve iyi araştırmalısınız.

Kurumumuzda bulacağınız CUMMİNS motorlar ve CUMMİNS motor yedek parçalarını motorlarınız için kaliteli ve orijinal olmasana dikkat ediyoruz ve ürünlerimizin arkasında olduğumuzu belirtiyoruz.

Kurumumuzun üstün hizmet anlayışı, müşteri olanaklı çalışması ve kalite standartlarını göz önünde bulundurulması dan dolayı birçok kişi ve kurumlar tarafından tercih edilmekteyiz. İşte bu yüzden kurumumuza rahatlıkla güvenebilirsiniz. CUMMİNS motor modellerine ve yedek parçalarına CUMMİNS  – 6BT 5.9 da da olduğu gibi diğer modellerde de güvenebilirsiniz.  Tüm motorlar ve yedek parçaları da kurumumuzda irtibata geçerken marka modellerine ve parçaları konusunda da bilgi sahibi olabilir ve daha bilinçli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.